ورود ثبت نمودن

وارد اکانت خودتان بشوید

نام کاربری *
رمز عبور *
مرا به خاطر بسپار

اکانت خودتان را ایجاد کنید

فیلد هایی که دارای علامت ( * ) هستند باید تکمیل شوند
نام *
نام کاربری *
رمز عبور *
تایید رمز عبور *
آدرس پست الکترونیک *
تایید آدرس پست الکترونیک *

بیداری در حریم مقدس

 

شاید حرکت‌های کور و بدون هدف همانند حمله تروریستی و ناجوانمردانه به سربازان دفاع از حریم جمهوری اسلامی و مرزهای کشور، برای از خدا بی‌خبرانی که بوی انسانیت و اخلاق به مشام‌شان نخورده برگ برنده‌ای از جنایات و وحشی‌گری در کارنامه مردودی‌شان ثبت کند، اما تاریخ و اوج شعور مردمی این را نشان می‌دهد که برای دفاع و حراست از دین و ناموس و کشور باید در مقابل دشمن بیدار بود تا دست تجاوز به این حریم مقدس نرسد.

شهادت مظلومانه 27 شهید واقعه تروریستی که از خطه اصفهان و لشکر 14 امام حسین(ع) بودند بار دیگر حماسه و ایثار را با جلوه‌ای زیبا به تصویر کشید. دولتمردان بدانند که مردم منتظر انتقام از تروریست‌ها، آمران و کسانی‌اند که در به شهادت رساندن جوانان ما دست داشتند. این جوانان فقط و فقط برای حراست از نظام و امنیت مردم به شهادت رسیدند. جوانانی تشنه شهادت که همانند حضرت حسین(ع) و یارانش، فرزندان و همسران خود را در معامله‌ای خدایی به میدان آوردند و عاشورایی دیگر را رقم زدند. بدن‌های قطعه‌قطعه جوانان وطن گواهی این حقیقت است که راه نورانی کربلا و صحنه عاشورا فراموش ناشدنی است.

حضور گسترده مردم کشور در راهپیمایی 22 بهمن مهر تاکیدی بر بقای این راه پر از نور است. این رفراندوم مردمی و بار دیگر بله گفتن به نظام و رهبری، بارقه‌‌های امید و نشاط را در دل ملت بارور می‌کند. ملتی که با وجود مشکلات مادی، اعتقادشان به رهبری و شهدا محکم است. اگر کسانی در داخل به دنبال این هستند که مردم را ناراضی کنند یا این که در راه معیشت آن‌ها سنگ‌اندازی کنند تا پروژه نارضایتی را کلید بزنند، توهم‌زده شده‌اند. مردم در تمام صحنه‌های حمایت از رهبری و نظام حضور دارند اگرچه دلخوری وجود داشته باشد.

نتیجه این که باید قدم‌های مثبتی از سوی دولتمردان برای رضای خدا و مردم برداشته شود تا غلبه عمل بر حرف برای مردم ثابت شود و حلاوت و راحتی معیشت و زندگی روزمره، ذائقه مردم را شیرین کند.

 

نویسنده: علی حسین‌پور

نظر خود را اضافه کنید.

0
شرایط و قوانین.
  • هیچ نظری یافت نشد