ورود ثبت نمودن

وارد اکانت خودتان بشوید

نام کاربری *
رمز عبور *
مرا به خاطر بسپار

اکانت خودتان را ایجاد کنید

فیلد هایی که دارای علامت ( * ) هستند باید تکمیل شوند
نام *
نام کاربری *
رمز عبور *
تایید رمز عبور *
آدرس پست الکترونیک *
تایید آدرس پست الکترونیک *

نقطه طلايي پيروزي

این روز‌ها هرجا که مي‌روی صحبت از اقتصاد، بی‌عدالتی، ظلم، جفا و خیانت است. مسبب این اتفاقاتی که در چند ماهه اخیر، اذهان عمومی را آزرده كرده كیست؟ واقعیت‌هایی که این روزها در کوچه و بازار اتفاق می‌افتد آیا داخلی ا‌ست یا خارجی؟ مفاسد اقتصادی که دود آثارش به چشم مردم رفته و اشک همه را درآورده، از بی‌مسئولیتی و بی‌تدبیری کدام مسئول است؟

امروز افكار ناپاک و منحرف داخلي با دست دادن به ایادی وابسته به سلطه جهاني، از منافقین تا دولت‌های عربی در این انديشه هستند که با فتنه، پایه‌های نظام ما را سست کنند. بازار آشفته ارز، دلار و گرانی‌ها از عواملی هستند که ايادي داخلي و خارجيِ استكبار به صورت مستقیم و غيرمستقيم در آن دخیل هستند.

همه باید این‌ واقعیت را که «ما بايد آقای خودمان باشیم» باور کنیم و بابت آن هزینه بپردازيم.  نظام و مردم تاكنون هزینه‌هاي هنگفتی از نظر نيروي انسانی و مادی برای اين آقايي پرداخته‌اند. در برابر، کشور‌های ظالم و سلطه‌گر نيز قسم خورده‌اند تا نابودی نظام و ناامید کردن مردم، دست از فتنه و آشوب برندارند.اگر در سوریه، عراق، افغانستان، فلسطین و یمن جنگ است و ما در آن‌‌ها حضور داریم، به‌خاطر این است که کشورمان در امان باشد. دشمن در اين جنگ‌هاي طاقت‌فرسا به نتیجه مطلوب دست پیدا نکرده و با برنامه‌ریزی و هزینه‌های میلیاردی بر آن شده تا با طرح جدید «اغتشاش در داخل کشور» وارد مرحله‌ جدیدي شود. با همه اين‌ها جنگ اقتصادی در پایان جنگ نظامی، دشمن را با یک خیال غیر واقعی به خوابی عمیق، اما آشفته فرو برده. تبلیغات و جنجال‌های رسانه‌ای بنگاه‌های خبری صهیونیستی و آمریکایی نيز نتیجه‌ای نداشته و ندارند و آن‌چه در این 40 سال انقلاب برای دشمنان ما اتفاق افتاده جز ارمغان شکست نبوده.

مردم در طول اين سال‌ها ایستاده‌اند و امتحان‌های سختی را با سرفرازی پشت سر گذاشته‌اند. در عين حال، امنیت و ثبات مملکت را مدیون نیروهای نظامی، انتظامی و امنیتی هستند. آنان با تمام وجود به میدان آمده‌اند و از مردم و حریم جغرافیایی کشور دفاع می‌کنند تا دست نامردمان گریبان کسی را ندرد. براي ادامة اين آرامش، مردم خواهان اجراي فرامین رهبری در مورد مجازات عاملان گرانی‌ها و کمبود‌ها هستند. در این مورد، هم رهبری از وضع موجود ناراحتند و هم مردم خواهان رفع مشکلات هستند. راهبردهایي صحیح از طرف مقام معظم رهبری در حوزه‌هاي اقتصادی، سیاسی، نظامی و فرهنگی اندیشيده شده كه در صورت اجرا باعث ساماندهی قوای سه‌گانه مي‌شود. وحدت و یک‌دلی یکی از آن راهبرد‌هاست. راهبردي كه رمز پیروزی نظام است. رهبری با اخلاص و توان فوق‌العاده‌ درصدد است که با نظارت بر قوا بر طبق قانون اساسي، آن‌چه که شایسته و بایسته است انجام گیرد. اگر قدری بصیرت در عوام و خواص ما ايجاد شود و كسي تحت‌تاثیر افکار عوام‌فریبانه نباشد و مسئولان و دست‌اندرکاران به فکر ملت باشند، ايران به نقطه طلایی پیروزی نزدیک شده. مردم از دروغ، تزویر و دورویی بیزارند و در عين حال منتظر شنيدن خبر‌های خوش هستند تا قوه قضايیه که مجري عدالت است همان‌طور که حضرت آقا فرمودند با عدالت عمل کند و ریشه‌های مفاسد اقتصادی را بخشکاند. هرس درخت انقلاب اسلامی از آفت‌ مفاسد اقتصادی، مردم و به‌خصوص جوانان را امیدوار می‌کند. البته نباید از زوزه گرگان و پارس سگان ترسید. عده‌اي همیشه دنبال کسب و کار و تجارت نامشروع هستند. آنان بوق‌هاي تبلیغاتی خوبی دارند تا با آلوده کردن فضا و پخش شایعات بتوانند از آب گل‌آلود ماهی بگیرند. قوه قضايیه باید بدون درنگ، با صراحت و بدون تعارف در برابر مفاسد اقتصادی بایستد و برای رسیدن به این هدف مقدس عزمش را جزم کند.

نویسنده: علی حسین‌پور

نظر خود را اضافه کنید.

0
شرایط و قوانین.
  • هیچ نظری یافت نشد