ورود ثبت نمودن

وارد اکانت خودتان بشوید

نام کاربری *
رمز عبور *
مرا به خاطر بسپار

اکانت خودتان را ایجاد کنید

فیلد هایی که دارای علامت ( * ) هستند باید تکمیل شوند
نام *
نام کاربری *
رمز عبور *
تایید رمز عبور *
آدرس پست الکترونیک *
تایید آدرس پست الکترونیک *

فاجعه انسانی

نوشتن از خون، آتش، گلوله و ترکش خیلی سخت است. نوشتن، گفتن و شنیدن از پاره پاره شدن پوست و گوشت بدن‌ انسان‌های بیگناه سخت‌تر از آن است که بخواهی حتی ثانیه‌ای به آن فکر کنی. فاجعه‌ای که هر روز در افغانستان، سوریه، عراق، بحرين، ميانمار و به‌خصوص یمن تکرار می‌شود. این به غیر از اتفاقاتی غیر‌انسانی از قبیل تجاوز و هتک حرمت به کودکان است. کودکاني معصوم كه به بهانه‌هايي از مادران‌شان که برای نجات خود به کشوری پناهنده شده‌اند جدا مي‌شوند. این‌ها اخباری است که از بنگاه‌های رسانه‌ای صهیونیستی درز کرده است. این جنایات آن‌قدر فاحش و بدون این که حرمتی داشته باشد در جهان اتفاق می‌افتد که برای همه دولت‌ها و ملت‌ها عادی شده است.

کشتار مسلمانان در میانمار و مسائلی اسفناک و وحشیانه، دل و روح کم‌تر انسانی را آزرده نمی‌کند. قحطی دارو و غذا در کشور یمن که بیش از چند سال است عمال جنایتکار و وهابی سعودی-اماراتی دست‌شان به آن آلوده است و هزاران کودک و زن كه در این مدت کشته و زخمی شده‌اند به‌خاطر جنگی نابرابر و خودخواهی و استثمار مردمی است که حق اولیه خود را طلب می‌کنند. این‌ها شاید نمونه‌هایي کوچک از جنایات بشریت و حاکمان گستاخ و سلطه‌طلب مسلمان و غیرمسلمانی است که ادعای حقوق بشر دارند. آن‌ها باید جواب این رفتار‌های غیر‌انسانی و جنایتکارانه خود را به زودی زود بدهند. این وعده الهی است که ظلم پایدار نخواهد ماند.

امروز وظیفه همه ما است كه با زبان و بيان و قلم خود رسانه‌ باشیم برای دفاع از حقوق مظلومان و ستمدیدگان این جنایات. این‌طور نباشد که روزی خدای ناکرده خود گرفتار باشیم و طلب یاری و کمک کنیم، اما...

نویسنده: علی حسین‌پور

نظر خود را اضافه کنید.

0
شرایط و قوانین.
  • هیچ نظری یافت نشد