ورود ثبت نمودن

وارد اکانت خودتان بشوید

نام کاربری *
رمز عبور *
مرا به خاطر بسپار

اکانت خودتان را ایجاد کنید

فیلد هایی که دارای علامت ( * ) هستند باید تکمیل شوند
نام *
نام کاربری *
رمز عبور *
تایید رمز عبور *
آدرس پست الکترونیک *
تایید آدرس پست الکترونیک *

سلام بر عبد‌صالح

پرونده ویژه پیرامون شهید مدافع حرم عبدالصالح زارع

نامت که می‌آید و نگاهم که با نگاهت تلاقی می‌‌کند بی‌اختیار سلام می‌کنم. به تو که روزهاست با ساعات و دقایق ما عجین شده‌ای! حس می‌کنیم  که می‌آیی و می‌روی و هربار توی انبوه کاغذهای سفیدی که تندتند زیر دست‌مان سیاه می‌شود سرک می‌کشی، به جملات و کلمه هایی که تندتند دنبال هم ردیف می شوندتا روایتت کنند نگاهی می‌اندازی و لبخند می‌زنی.

عبدالصالح عزیز!

حال که حاجت روا شده ای و دعای خیر پدر و مادر در حق‌ات به اجابت رسیده‌است، به رسم مهربانی دیرینه‌ات ما را هم در دایره گسترده دوستان‌ات بپذیر و دعا‌گوی‌مان باش.

 

 

روز توبه، روز پایان جهل نیست

وصيت‌نامه شهيد مدافع حرم عبدالصالح زارع

 

درود بر امام امت، نایب بر حق امام زمان(ع)، حضرت امام خامنه‌ای حفظه‌الله‌تعالی

عزیزان من! حواس‌تان باشد که این انقلاب اسلامی را به امانت به ما سپردند. نکند در امانت خیانت کنیم. این امانت، امانت الهی‌ست. وظیفه همه ماست که از این انقلاب و دستاوردهای آن پاسداری کنیم.

دست از این ماه تابان برندارید. چرا که این ماه، از خورشید عالم‌تاب نور گرفته و بازتاب می‌نماید... همان‌طور که امام خمینی(ره) فرمودند: پشتیبان ولایت فقیه باشید تا به مملکت شما آسیبی نرسد، پشتیبان واقعی باشید. نکند روزی به خود آیید و خود را تواب معرفی کنید که آن روز هم پایان جهل نیست.

خدا کند که از این آزمایش بزرگ، سربلند بیرون آییم.

خدایا! از تو یاری می‌خواهم مرا توان دهی که در راه رضای تو قدم بردارم و هدفی جز رضایتت نداشته باشم.

ما می‌رویم تا مقابل دشمنان قسم‌خورده اسلام بایستیم و ان‌شاءالله با ایستادگی در برابر ظلم و با از میان برداشتن آنان، زمینه‌ساز ظهور آقا امام زمان(عج) باشیم و به اذن الله زمانی که مهدی فاطمه ندای یالثارات‌الحسین(ع) برآورد، لبیک بگوییم و جزو سربازان آن حضرت باشیم.

نظر خود را اضافه کنید.

0
شرایط و قوانین.
  • هیچ نظری یافت نشد