ورود ثبت نمودن

وارد اکانت خودتان بشوید

نام کاربری *
رمز عبور *
مرا به خاطر بسپار

اکانت خودتان را ایجاد کنید

فیلد هایی که دارای علامت ( * ) هستند باید تکمیل شوند
نام *
نام کاربری *
رمز عبور *
تایید رمز عبور *
آدرس پست الکترونیک *
تایید آدرس پست الکترونیک *

و اینک موصل...

سلام سردار، خدا قوت. حرف‌هایت را در مراسم بزرگداشت شهادت سردار شهید شعبان نصیری و سردار تقوی و دیگر سرداران و رزمندگان که در دفاع از ناموس و حریم بشریت و اهل بیت جان خود را فدا کردند، شنیدم؛ عقده دل گشوده بودی. کاش ما و امثال ما به خود آییم.

 

پیروزی موصل، پیروزی یک شهر در عراق نبود؛ پیروزی بود به بزرگی دنیا، به بزرگی آزادی ملت‌ها. وقتی که از جنایات افکار دیوانه‌وار و وحشی داعش و وهابیت می‌گفتی رعشه به بدنم افتاد و دانستم ما ایرانی‌ها قدردان آرامش و امنیت کشورمان نیستیم. برسر ناموس مسلمانان تنها نه، بلکه مسیحی‌ها و ایزدی‌ها و ... در عراق و سوریه چه بلاهایی که نیامده است. از مادری سخن گفتی که فرزندش را جلوی چشمانش کباب کرده‌اند! از طفلی بی‌گناه یاد کردی که نامردهای خوارجی مرگش را به بازی گرفتند که یا با گلوله او را بکشند یا سرش را ببرند! واقعا این انسان‌نماها از چه افکار و مکتبی ارتزاق می‌کنند؟ به کدام آئین انسانیت پایبند هستند؟ اگر غیرت، دین‌داری و ناموس‌پرستی تو و سربازانت نبود چه کسی می خواست جلوی چهره کریه و زشت خوارج زمانه بایستد؟ یک حرکت کور و خاموش در مرقد امام و مجلس چه تاثیری بر افکار و روح مردم پایتخت گذاشت؟ اگر نبودند سربازان و رزمندگان باغیرت، امروز داعش در کدام شهر و درکدام مرز جای خوش کرده بود؟ تو درست گفتی غفلت باعث شده تا ما و دولت‌مردان‌مان درباره همه کس و هم چیز پیام دهیم، تسلیت گوییم و تبریک عرض کنیم و به قول امروزی‌ها ده‌ها و صدها کمپین و کارگروه و کمیته‌های تخصصی راه بیاندازیم که شاید یک دهم آن هم به نتیجه و ثمره مفید نرسد؛ اما مسئله‌ای را که باعث شده است تخم حرام داعش نابود شود، فراموش کنیم. داعش فرزند ناخلف کسانی‌ست که دم از اسلام می‌زنند و خود را خادمین حرمین شرفین می‌دانند، کسانی که در کشور خود هیچ اعتباری نداشته و ندارند اما با ایادی کفر، رقص شمشیر می‌کنند تا خواسته‌های آنها را تامین کنند.

سردار خدا را شاکریم که تو و امثال تو هنوز از دوران 8 سال دفاع مقدس خالصانه و مخلصانه در راه دین و حمایت از ولایت لحظه‌ای عقب ننشسته‌اید. دیدن روی تو، یاد شهیدان میرجسینی، احمد امینی، علی شفیعی، علی‌آقا ماهانی و ... را زنده می‌کند. تو هنوز مرد کربلای5 هستی. می‌دانم عهدی که با احمد کاظمی بسته‌ای تو را امیدوار و ثابت‌قدم نگه داشته‌ است. درست است داغ دوستان و رفقای زیادی هم‌چون حسن باقری، حسین خرازی، مهدی و حمید باکری، زین‌الدین‌ و همت‌ و متوسلیان‌ بر سینه‌اتسنگینی می‌کند اما تو در عاشورای حسینی رشد کرده‌ای و از مولای خودت درس استقامت و از خودگذشتگی‌ آموختی.

آری سردار تو هنوز داغ عزیزانی همچون حاج عمار، صدرزاده، الله‌دادی، عماد مغنیه و حاج حسان و ... را بر سینه داری و به امید این هستی تا عاقبتت ختم به شهادت شود؛ اما دعای ما و ملت عراق و سوریه و تمامی سربازان مقاومت در اقصی نقاط جهان این است که تو سرباز ولایت باشی و در رکاب رهبرمان، پرچم لااله‌الاالله، محمد رسول‌الله را به مهدی فاطمه دهی.

دعاگویت هستیم، چون تو مرد خدایی.

 

نویسنده: علی حسین‌پور

 

نظر خود را اضافه کنید.

0
شرایط و قوانین.
  • هیچ نظری یافت نشد