ورود ثبت نمودن

وارد اکانت خودتان بشوید

نام کاربری *
رمز عبور *
مرا به خاطر بسپار

اکانت خودتان را ایجاد کنید

فیلد هایی که دارای علامت ( * ) هستند باید تکمیل شوند
نام *
نام کاربری *
رمز عبور *
تایید رمز عبور *
آدرس پست الکترونیک *
تایید آدرس پست الکترونیک *

وعده حق الهی

انقلاب که پیروز شد، آمریکایی‌ها فکر می‌کردند که خیلی راحت‌تر از حد تصور و با سیاست‌های جدیدشان می‌توانند روند انقلاب اسلامی را عوض کنند و با زدوبندهای سیاسی‌شان چراغ‌های روبروی‌شان را یکی یکی سبز کنند؛ غافل از اینکه هنوز بر این باور نرسیده بودند، بعد از روزی که امام خمینی کرکره قانون کاپیتالاسیون را پایین کشید، همه فهمیدند امام در رابطه با اعتقاداتش با کسی شوخی ندارد؛ به همین خاطر تلاش‌های آمریکایی‌ها، اروپایی‌ها و هم‌پیمانانشان از اوایل انقلاب برای تغییر مسیر آن به نفع خودشان، هیچ‌وقت به نتیجه نرسید.

 

غائله کردستان، گنبد و خوزستان، ترورهای شخصیت‌ها و مسئولین نظام و مردم کوچه و بازار تا جنگ هشت ساله و بمباران شهرهای بی‌دفاع، داستان 38 سال انقلابی است که مستکبران بارها خواسته‌اند با ترفندهای مختلف، حیله و وعد و وعید، آن را ریشه‌کن کنند. رفتارهای منافقانه غرب که هر روز رنگ و بوی دروغین آن بیشتر از قبل نمایان می‌شود باعث شد تا ملت ایران پای اصول دین و مذهب و آرمان‌های انقلابی‌شان همسو و یک‌صدا بایستد. خودکفایی بدست آمد که ثمره آن بیش از پیش چرخ‌های اقتصادی،‌ علمی و سیاسی ایران را چرخاند. صنعت هسته‌ای که با علم دانشمندان ایرانی به بلوغ رسید، مقدمه‌ای شد برای بسیاری از کارهای زیربنایی و به نوبه خود برای نظام دریچه‌ای تازه رو به ساخت تجهیزات نظامی و دفاعی باز کرد بطوریکه آمریکایی‌ها و اسرائیلی‌ها انگشت به دهان ماندند.

امروز اگر امنیت در مرزها و داخل کشور وجود دارد و اگر ایران به عنوان قطب بزرگ منطقه مطرح است، همه و همه به برکت استقلالی است که به واسطه تحریم ایجاد شد. امروز، نیروهای نظامی و امنیتی با توان بالای خود توانسته‌اند، پوزه دشمنان را به زمین بمالند. گروه‌های تکفیری و وهابی که در کشورهای مختلف با ترقه‌بازی‌های خود ناامنی ایجاد کرده‌اند، این را باید بدانند اگر روزی منافقین در این کشور حرکت‌های کوری انجام دادند همین ملت با دست خالی این خدانشناسان بزدل را از کشور فراری دادند. دیگر زدن و رفتن معنایی ندارد، نوبت سیلی زدن ماست.

شیرمردان جمهوری اسلامی تنها با شلیک چند موشک ضرب شصتی به داعش و گروه‌های تکفیری نشان داد تا وهابیون لرزه بر اندامشان بیافتد. نصر الهی نزدیک است و این وعده حق است. روح شهدای رمضان 96 که در حریم خانه ملت و حرم امام با زبان روزه به شهادت رسیدند شاد و راهشان مستدام باد. 

نویسنده: علی حسین‌پور

 

نظر خود را اضافه کنید.

0
شرایط و قوانین.
  • هیچ نظری یافت نشد