ورود ثبت نمودن

وارد اکانت خودتان بشوید

نام کاربری *
رمز عبور *
مرا به خاطر بسپار

اکانت خودتان را ایجاد کنید

فیلد هایی که دارای علامت ( * ) هستند باید تکمیل شوند
نام *
نام کاربری *
رمز عبور *
تایید رمز عبور *
آدرس پست الکترونیک *
تایید آدرس پست الکترونیک *

یادداشت های فرمانده

شايد وقتی داشت این‌ها را می‌نوشت اصلاً فکر نمی‌کرد که روزی دست‌خطش در 3 هزار نسخه تکثیر شود و برسد به دست مردمی که حالا دیگر اجازه دارند دفتر خاطرات روزانه‌اش را بخوانند و زير و رو كنند.کتاب را که باز کنی در همان صفحه اول می‌خوانی:

 بسم‌الله الرحمن الرحیم، برادری که این دفتر را می‌گشایی، این را بدان که بدون اجازه،‌ حق خواندن هیچ‌ صفحه‌ای از این دفتر را نداری. والسلام. مجید بقایی.

مجید خوش‌خط بود؛ این را می‌شود از دست‌نوشته‌هایش فهمید، به خصوص موقعي که حتماً حوصله داشته و وقت، که سر فرصت مي‌نشسته و خاطره مي‌نوشته و یا با خدایش درددل مي‌کرده. دفتر خاطرات مجید یک سررسید است. سررسید سال 61 كه خاطره نويسي‌اش از سوم فروردین شروع مي‌شود و تا یازدهم دی ادامه پيدا مي‌كند.

یادداشت‌های فرمانده، سرک کشیدن به آخرین خلوت‌های مجید است. هر چند که بعضی روزها، نوشته‌هایش بیشتر شبیه کد و علامت می‌شود، اما برای کسی که دوست دارد شهید مجید بقایی را بیشتر بشناسد فرصت خوبی است.

این کتاب برای عرضه در اولین کنگره شهید بقایی با همکاری معاونت امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری تهران و مؤسسه جنات فکه در زمستان 91 به چاپ رسیده است.

نظر خود را اضافه کنید.

0
شرایط و قوانین.
  • هیچ نظری یافت نشد