ورود ثبت نمودن

وارد اکانت خودتان بشوید

نام کاربری *
رمز عبور *
مرا به خاطر بسپار

اکانت خودتان را ایجاد کنید

فیلد هایی که دارای علامت ( * ) هستند باید تکمیل شوند
نام *
نام کاربری *
رمز عبور *
تایید رمز عبور *
آدرس پست الکترونیک *
تایید آدرس پست الکترونیک *

تدارك بهشت

ویژه‌‌نامه‌ي «تدارک بهشت» کاری است از مؤسسة فرهنگی هنری جنات فکه به سفارش کنگره سرداران و چهارهزار شهید تدارک و پشتیبانی سپاه.

این ویژه‌نامه خواندنی و به نوبة خود منحصر به فرد که در 192 صفحه تهیه و تنظیم شده است، دربرگیرنده فصل‌های مختلفی از فعالیت‌های متنوع تدارکات و پشتیبانی سپاه در طول دفاع‌مقدس است. بخش‌هایی چون گفت‌وگو با سرداران و مسئولین دوران دفاع مقدس و لجستیک سپاه مانند سرداران محسن رفیق‌دوست، رحیم صفوی، علی فضلی، محمود احمدپور، محمدعلی جعفری، علی آبدهنده و ...، خاطرات رزمندگان و فرماندهان تدارکات و پشتیبانی، زندگی‌نامه و خاطراتی از شهدای برجستة لجستیک سپاه مثل سرداران شهید حاج محمد عبادیان، حسین صیادیان،سید محمد صنیع‌خانی، حسن شوکت‌پور و...، گفت‌وگو با همسران این سرداران، گزیده‌ای از وصیت‌نامة شهدای لجستیک سراسر کشور، نقل خاطراتی درباة پیشکسوتان امر تدارکات و پشتیبانی مانند حاجی‌بخشی و حاجی صلواتی و ده‌ها بخش جذاب و خواندنی دیگر از مطالب این ویژه‌نامه است.

«تدارک بهشت» به عنوان اولین و تنها ویژه‌نامه تخصصی پیرامون تدارکات و پشتیبانی جنگ،‌ حاوی اطلاعات بکر و ناگفته‌های شنیدنی‌ای درباره فراز و فرودهای جنگ از زبان سرداران و فرماندهان لجستیک سپاه است. در صفحه‌صفحة این ویژه‌نامه دربارة چگونگی شکل و جان گرفتن مرحله به مرحلة تدارکات و پشتیبانی سپاه پاسداران در طول جنگ تا رسیدن به خودکفایی و استقلال در اکثر زمینه‌های نیازمندی، به تفصیل سخن به میان آمده است. مطالع آن را به تمام علاقمندان مباحث جنگ به ویژه پژوهشگران و محققین این عرصه توصیه می‌کنیم

 

 

 

نظر خود را اضافه کنید.

0
شرایط و قوانین.

کاربرانی که در این گفتگو شرکت کرده اند

  • مهمان (رضایی)

    چطور میتونم کتاب میزبان جبهه ها را تهیه کنم