ورود ثبت نمودن

وارد اکانت خودتان بشوید

نام کاربری *
رمز عبور *
مرا به خاطر بسپار

اکانت خودتان را ایجاد کنید

فیلد هایی که دارای علامت ( * ) هستند باید تکمیل شوند
نام *
نام کاربری *
رمز عبور *
تایید رمز عبور *
آدرس پست الکترونیک *
تایید آدرس پست الکترونیک *

کلاشنیکف؛ یک تیر، شصت تیر، صدها تیر

همه سلاح‌ها

از ابتدای خلقت که انسان‌ها برای بقا و خوراک و پوشاک نیاز به سلاح داشتند، ابزار دفاعی جزو لاینفک زندگی انسان‌ها شد و بعدها که نیازها فراتر رفت، سلاح برای کسب نداشته‌ها بود و حفظ داشته‌ها.

........................................................................................................................................................................................................................................................

حالا دیگر جنگ‌افزار واژه‌ای جدید شده بود در قاموس زندگی بشر و هر ملت و حکومت که پیشرفته‌ترین سلاح‌ها را در اختیار داشت برنده بود و منافعش حفظ می‌شد. در دوره حاضر، بشر پیشرفت‌های حیرت‌انگیزی در سلاح‌های خود داده است و کار از سلاح‌های کشتار فردی فراتر رفته، انسان برای نیل به اهدافش دست به ساخت سلاح‌های کشتار جمعی زده است. مجموعه سلاح‌ها چه از نوع گرمش، چه سردش، چه کشتار فردی و چه کشتار جمعی‌‌اش، واقعیتی موجود در نبردها هستند که کثرت و قلت‌شان تاثیر شایانی در نتیجه جنگ‌ها داشته است. برای آشنا شدن با سلاح‌هایی که با یک شلیک آن، انسان، انسان‌ها، شی یا اشیا نابود می‌شوند تا هدفی محقق شود، از این شماره با ما همراه باشید.

 

 

 

 

 

نظر خود را اضافه کنید.

0
شرایط و قوانین.
  • هیچ نظری یافت نشد