ورود ثبت نمودن

وارد اکانت خودتان بشوید

نام کاربری *
رمز عبور *
مرا به خاطر بسپار

اکانت خودتان را ایجاد کنید

فیلد هایی که دارای علامت ( * ) هستند باید تکمیل شوند
نام *
نام کاربری *
رمز عبور *
تایید رمز عبور *
آدرس پست الکترونیک *
تایید آدرس پست الکترونیک *

حج نیمه‌تمام جانبازی که در منا به شهادت رسید

داود موسوی جانباز قطع دوپا بود که در آخرین گفتگو در وصف احوالاتش چند روز پیش از حادثه گفت: اعمال حج را تاکنون به‌تنهایی انجام داده‌ام و امیدوارم با کمک خداوند بقیه اعمال را نیز به همین صورت انجام دهم.

..........................................................................................................................................................................................................................................................

به گزارش خبرنگار فرهنگی خبرگزاری تسنیم، یکی از اعضای کاروان ویژه جانبازان که متشکل از جانبازان 70 درصد و همراهان آن‌ها هستند در حادثه منا به شهادت رسید. جانباز 70 درصد تهرانی «داود موسوی» یکی از جانبازان حاضر در این حادثه بود که در این فاجعه خونبار دعوت حق را لبیک گفته به‌سوی همرزمان شهید خود پر کشید.

داود موسوی جانباز دوپاقطع بود که در آخرین گفتگو در وصف احوالاتش چند روز پیش از حادثه گفت: اعمال حج را تاکنون به‌تنهایی انجام داده‌ام و امیدوارم با کمک خداوند بقیه اعمال را نیز به همین صورت انجام دهم.

تصاویری از او کنار دیگر جانبازان این کاروان در مدینه و مکه از این سفر معنوی و البته پرحادثه و خونبار به جای مانده است. روز قبل از حادثه منا تصاویری از او در مراسم برائت از مشرکین در صحرای عرفات به ثبت رسید که در آن داود موسوی پوستری با عنوان شعار «اسلام با صهیونیسم همیشه در جهاد است» به دست گرفته و با غرور در برائت از مشرکین نقش آفرینی می‌کند.

عکس‌هایی از حضور این شهید والامقام در سفر حج در ادامه می‌آید:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

چندی پیش اولین کاروان از جانبازان که متشکل از 42 نفر از جانبازان 70 درصد و قطع نخاعی بودند، نهم شهریور ماه 94 به سفر حج اعزام شدند؛ همچنین 17 شهریور ماه دومین کاروان ویژه حج جانبازان متشکل از 41 جانباز 70 درصد به‌همراه یک نفر با بدرقه مسئولین بنیاد به این سفر معنوی اعزام شدند.

روز پنج‌شنبه در پی ازدحام جمعیت در ورودی پل جمرات واقع در خیابان 204 منا، حدود یک‌هزار و 300 تن از حجاج کشته و بیش از 2000 نفر دیگر زخمی شده‌اند. رئیس سازمان حج و زیارت تعداد قربانیان ایرانی حادثه امروز در منا را تا این لحظه 131 نفر اعلام کرد. روزنامه الدیار درباره علت این حادثه می‌نویسد: حقیقت امر این است که خودروی "محمد بن سلمان" جانشین ولیعهد و وزیر جنگ عربستان به‌همراه بیش از 200 نیروی امنیتی و 150 مأمور پلیس وارد صفوف حجاج شده و به مرکز "منا" انتقال یافته است، این اقدام موجب آغاز فاجعه شد.

 

 

نظر خود را اضافه کنید.

0
شرایط و قوانین.

کاربرانی که در این گفتگو شرکت کرده اند

  • مهمان (عبور موقت)

    مطلبتان بسیار جالب بود